Menu
Můj účet
Přihlášení uživatele
Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Nepřetržitá pohotovost
Tel.: 596 614 560
Tel.: 603 454 033
Online rezervace
návštěvy
Katalog smuteční
hudby

Aktuality a úřední deska

ROZLOUČENÍ S PANÍ VĚROU ŠPINAROVOU

Pohřeb paní Věry Špinarové se uskuteční v sobotu 1. dubna 2017 v krematoriu ve Slezské Ostravě. Pro všechny příznivce, kteří se chtějí přijít s touto osobnosti naposledy rozloučit

Zobrazit více

HŘBITOVNÍ SPRÁVA ZAVŘENO

Kancelář správy hřbitova v Ostravě-Vítkovicích je dne 09.02.2017 z provozních důvodů UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit více

KREMATORIUM OPĚT BEZ OMEZENÍ

Po týdnu stavebních prací je obřadní síň krematoria ve Slezské Ostravě opět k dispozici pro smuteční obřady bez omezení.

Zobrazit více

OMEZENÍ OBŘADNÍ SÍŇ KREMATORIA

Od 21.01.2017 po dobu nezbytných stavebních prací není možné provádět smuteční obřady ve velké obřadní síni krematoria ve Slezské Ostravě.

Zobrazit více

NEDOSTUPNÉ PEVNÉ TELEFONNÍ LINKY

Naše některé telefonní linky v sídle společnosti v Ostravě-Vítkovicích postihl výpadek a byly částečně nedostupné. Chybu se na straně poskytovatele služeb  

Zobrazit více

PŘIPRAVUJEME ESHOP

Na zprovoznění našeho eshopu květinových darů, který v tuto chvíli ještě není funkční, usilovně pracujeme. S veškerými objednávkami se, prosím, nadále obracejte na naše sjednávací kanceláře. Děkujeme za důvěru.

Zobrazit více

NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

Dnešního dne byly do ostrého provozu nasazeny tyto nové internetové stránky. Děkujeme všem za případné podněty a připomínky k tomu, co na stránkách postrádáte, co se Vám nelíbí nebo snad nefunguje.

Zobrazit více

VÍTKOVICKÝ HŘBITOV V DOBĚ DUŠIČEK

Vítkovický hřbitov bude u příležitosti Památky zesnulých veřejnosti mimořádně zpřístupněn v úterý 1.11.2016 a ve středu 2.11.2016 od 8,00 až do 21,00 hodin. V ostatní říjnové dny je  hřbitov otevřen od 7,00 do 20,00 hodin a v listopadové dny od 8,00 do 18,00 hodin.

Zobrazit více