Můj účet
Přihlášení uživatele
Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Nepřetržitá pohotovost
Tel.: 596 614 560
Tel.: 603 454 033
Online rezervace
návštěvy
Katalog smuteční
hudby

Kariéra

11.10.2018  Pracovník pohřební služby - doprava zemřelých – obřadník

Hledáme nového pracovníka na pozici Pracovník pohřební služby - doprava zemřelých – obřadník.

Náplň práce:

  • Manipulace a přeprava zemřelých v nepřetržitém provozu
  • Hygienické zaopatřování zemřelých
  • Komunikace s pozůstalými, zdravotníky a soc. pracovníky
  • Obstarávání úkonů a organizace smutečních obřadů
  • Zajišťování dokumentace a vedení příslušných evidencí
  • Práce spojené s chodem pohřebního ústavu

Požadavky:

  • Řidičské oprávnění  sk. B, aktivní řidič min. 2 roky
  • Výborná fyzická zdatnost a psychická odolnost
  • Efektivní komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, poctivost
  • Příjemné vystupování se schopností empatie
  • Bydliště v Ostravě

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, živ. pojištění)
  • Předpokládané finanční ohodnocení po zapracování od 23.000,- Kč

V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis  společně s motivačním dopisem na adresu info@psconcordia.cz nebo poštou na adresu sídla společnosti.

Zasláním životopisu do společnosti Concordia spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše data budou použita pouze k účelu vyhledávání vhodných kandidátů pro tuto pozici.

Pokud od nás neobdržíte do 3 týdnů žádnou odpověď, nebyli jste vybrání do dalšího řízení a veškeré Vámi zaslané informace budou skartovány.

23.04.2018  SMUTEČNÍ ŘEČNÍK A OBŘADNÍK

Hledáme ke spolupráci nového pracovníka na pozici SMUTEČNÍ ŘEČNÍK a OBŘADNÍK u smutečních obřadů konaných v Ostravě.

Nabízíme:

  • zajímavou možnost seberealizace
  • spolupráci vhodnou především pro časově nezávislé osoby (OSVČ, aktivní důchodce, rodiče na mateřské dovolené apod.)
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • schopnost sestavit proslov (formálně i obsahově) dle požadavků pozůstalých
  • příjemný a empatický přednes
  • spolehlivost, samostatnost
  • komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • časovou flexibilitu

Bližší informace a nabídky:

  • p. Hájek, tel.: 602578178, email: info@psconcordia.cz, nebo přímo v sídle pohřebního ústavu na adrese Prokopa Velikého 197/29 v Ostravě-Vítkovicích.