Můj účet
Přihlášení uživatele
Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Nepřetržitá pohotovost
Tel.: 596 614 560
Tel.: 603 454 033
Online rezervace
návštěvy
Katalog smuteční
hudby

Kariéra

14.01.2019  Sjednavatelka (sjednavatel) pohřbů

Aktuálně: Výběrové řízení na toto místo UKONČENO!

Hledáme nového pracovníka na pozici sjednavatelka (sjednavatel) pohřbů.

Náplň práce:

  • Komunikace s pozůstalými a poskytování poradenství při zajišťování pohřebních služeb
  • Sestavování komplexní nabídky a uzavírání smluv s vypraviteli pohřbů
  • Zhotovování smutečních oznámení
  • Komunikace s úřady, obcemi, zdravotníky apod.
  • Obstarávání úkonů, plánů práce a organizace smutečních obřadů
  • Zajišťování dokumentace a vedení příslušných evidencí
  • Prodej zboží, fakturace a příjem úhrad za služby a zboží

Požadavky:

  • Komunikační dovednosti
  • Příjemné vystupování se schopností empatie
  • Dobrá znalost češtiny
  • Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota se učit novým věcem
  • Počítačová způsobilost (MS Windows, MS Office, photoshop)

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, živ. pojištění)

Máte zájem o nabízené pracovní místo?

Strukturované životopisy a motivační dopisy zájemců o pracovní místo jsme přijímali do 30.01.2019. V tuto chvíli na další doručené nabídky nereflektujeme.

Zasláním životopisu do společnosti Concordia spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše data budou použita pouze k účelu vyhledávání vhodných kandidátů pro tuto pozici.

Co následuje po zaslání životopisu a motivačního dopisu do našich rukou?

Doručené poptávky jednotlivých zájemců vyhodnocujeme a kandidáty s největšími předpoklady pro dané místo postupně kontaktujeme.

Pokud od nás neobdržíte do 3 týdnů žádnou odpověď, nebyli jste vybrání do dalšího řízení a veškeré Vámi zaslané informace budou skartovány.